Print

Kontakt os gerne

​Salg ARS
Salgsingeniør
Kasper Johansen

kasper.johansen@autronicafire.dk

+45 2064 3631

  

Salg ABA, AVA og nødbelysning, Sjælland

Salgsingeniør, Sjælland 
Jacob Palmqvist

jacob.palmqvist@autronicafire.dk

+45 2170 8900

        

Salg ABA, AVA og nødbelysning, Jylland og Fyn

Salgsingeniør, Midtjylland 
Tim Pedersen                 

tim.pedersen@autronicafire.dk

+45 2022 8872

Salgsingeniør
Syd- og Sønderjylland, Fyn

​Joakim Grubbe



joakim.grubbe@autronicafire.dk


+45 4049 7454

Salgsingeniør, Nordjylland

Henrik Spanggaard


henrik.spanggaard@autronicafire.dk

 

+45 5143 9991

Salg kalde- og omsorgssystemer

Salgsingeniør, Midtjylland

Tim Pedersen


tim.pedersen@autronicafire.dk

+45 2022 8872
Salgsingeniør 
Syd- og Sønderjylland, Fyn
Joakim Grubbe


joakim.grubbe@autronicafire.dk


+45 4049 7454
Salgsingeniør, Nordjylland 
Henrik Spanggaard
           

        

henrik.spanggaard@autronicafire.dk


+45 5143 9991
Kontaktansvarlig for partnerkunder

​Sales Manager Ulrik Mak

ulrik.mak@autronicafire.dk

​+45 2048 0058

Salgs- & Marketingkoor.
Birgit Johansen 
birgit.johansen@autronicafire.dk
+45 3058 5983
Ordrer/leverancer

After Sales Kim Panton

kim.panton@autronicafire.dk

​+45 2343 4971

Indkøber Allan Ransgaard

allan.ransgaard@autronicafire.dk

​+45 2330 5640

Teknisk support

​Serviceleder Steen Christensen

steen.christensen@autronicafire.dk

​+45 6017 8001

​Tilkald af servicetekniker
​Rekvisition sendes til
Telefon indenfor normal arbejdstid
info@autronicafire.dk

+45 3686 9600

​Telefonnumre vagtordning

ABA/AVA Jylland +45 2043 2484
ABA/AVA Sjælland +45 2043 2483
ARS +45 3677 2331

Autronica Denmark

​Hovedkontor
Autronica Fire and Security A/S
Industriholmen 17-19
DK-2650 Hvidovre

+45 36 86 96 00
+45 36 86 96 11 (fax)
info@autronicafire.dk

Afdeling Vest
Autronica Fire and Security A/S
Viborgvej 798
DK-8471 Sabro

+45 36 86 96 00
+45 86 94 92 03 (fax)
sabro@autronicafire.dk ​​

​​